Firma Wielobranżowa ELDUD ul. Leśna 2, 26-080 Mniów  Tel: +48 (0) 41 373 70 28

Najlepsze oferty na największej platformie ... FACEBOOK Fanpage

Firma Wielobranżowa ELDUD

O firmie

Firma Wielobranżowa "ELDUD", została założona w 1997roku. Przez lata intensywnego rozwoju, nasze przedsiębiorstwo ugruntowało sobie pozycję solidnej firmy w segmencie sprzedaży materiałów budowlanych  oraz opału. 

Nasi pracownicy dbają o kondycję firmy, zapewniając Państwu towar najlepszej jakości w atrakcyjnych cenach oraz świadczeniem wszelkich usług o szerokim zakresie. Sukcesywnie zwiększamy swój asortyment  i usług dla naszych klientów. Działamy na terenie całej Polski. Siedziba firmy mieści się w gminie Mniów k/Kielc.

Właścicielem przedsiębiorstwa jest Elżbieta Dudek.  Firma Wielobranżowa "ELDUD"  rozbudowuje się i pod koniec roku 2011 planuje otwarcie nowego obiektu pn. ,"Budowa budynku usługowego w zakresie gastronomii z częścią noclegową".

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, opału oraz nawozów sztucznych, oferujemy również transport krajowy. Zakupiony u nas towar dostarczymy bezpośrednio na wskazany przez państwa adres. Różna wielkość i tonaż naszych aut pozwala dopasować samochód do ilości materiału i miejsca dostawy. Materiały pakowane na paletach dostarczamy samochodem wyposażonym w dźwig HDS.

Kontakt

Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z nami!

Pn - Pt 7:30 - 17:00, So 7:30 - 14:00
Tel: +48 (0) 41 373 70 28
E-Mail: [email protected]

Firma ELDUD

Firma Wielobranżowa "ELDUD", została założona w 1997roku. Przez lata intensywnego rozwoju, nasze przedsiębiorstwo ugruntowało sobie pozycję solidnej firmy w segmencie sprzedaży materiałów budowlanych oraz opału...czytaj dalej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać